Bezpieczne wakacje-animacja poklatkowa PDF Drukuj Email

Niedługo wakacje. Uczniowie klasy IIb wraz z rodzicem Panem Mariuszem Kaczmarzykiem wyprodukowali film edukacyjny "Bezpieczne wakacje" metodą animacji poklatkowej.Uczniowie pracując w grupach samodzielnie wymyślili scenariusz, wykonali scenografię oraz animowali poszczególnych bohaterów.Zapraszamy na film dostępny w linku i życzymy wszystkim bezpiecznych wakacji, Krystyna Kichman-Konik.

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20508

Twoje IP: 54.227.76.35