Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Orzeł Przyrody PDF Drukuj Email

Dnia 06.06.2016r. w Publicznym Gimnazjum nr 8 w Opolu odbyła się piąta edycja Międzyszkolnego Konkursu dla szkół podstawowych „Orzeł Przyrody”. Konkurs składał się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. W części pierwszej uczniowie rozwiązywali zadania z zakresu przyrody oraz ekologii i ochrony środowiska. W części drugiej wykonywali zadanie konstrukcyjne wymagające umiejętności pracy w grupie, kreatywnego rozwiązywania problemu oraz pomysłowości i wyobraźni.Nasza drużyna w składzie: Karolina Szpyra, Julia Grzebieniowska, Paweł Lissewski, Patryk Łukasiewicz wykazała się dużą wiedzą i kreatywnością. Uczniowie zdobyli I miejsce, uzyskując tytuł „Orła Przyrody” oraz cenne i atrakcyjne nagrody.

Warto dodać, że obroniliśmy tytuł, bo w ubiegłym roku tytuł Orła Przyrody również zdobyła reprezentacja naszej szkoły{#emotions_dlg.wink}


 Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj172
mod_vvisit_counterWczoraj3309
mod_vvisit_counterW tym tygodniu3481
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20508
mod_vvisit_counterW tym miesiącu65944
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu52976
mod_vvisit_counterWszystkie dni2121435

We have: 32 guests online
Twoje IP: 54.227.76.35
 , 
Dzisiaj: Maj 27, 2019