Moja Europa-Jestem Europejczykiem PDF Drukuj Email

13.06.2016r to bardzo szczęśliwy poniedziałek dla naszych uczniów. W Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Moja Europa-Jestem Europejczykiem, uczniowie klasy IIb zajęli wszystkie trzy główne miejsca,niesamowite. Brawo!!!

Wyniki konkursu Moja Europa 2016: Jestem Europejczykiem

Do czwartej edycji konkursu pn. Moja Europa z tegorocznym podtytułem Jestem Europejczykiem wpłynęło blisko sto prac. Zwycięzcy wybrani zostali przez artystów z Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu.

Konkursowe jury w składzie: Magdalena Wolnicka, Ignacy Nowodworski, Józef Chyży przyznało następujące nagrody:

Grupa wiekowa klasy I-III

I miejsce Wiktor Pupin – PSP nr 10 w Opolu
II miejsce Franciszek Garyga – PSP nr 10 w Opolu
III miejsce Jakub Puszcz – PSP nr 10 w Opolu

Grupa wiekowa klasy IV-VI

I miejsce Alan Dziura – PSP nr 9 w Opolu
II miejsce Samanta Gandziała – PSP w Łambinowicach
III miejsce Wiktoria Szuszczyńska – PSP nr 1 w Ozimku

O szczegółach wystawy, a także o dacie uroczystego finisażu połączonego z wręczeniem nagród zwycięzcom będziemy informować już wkrótce.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Krystyna Kichman-Konik

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20508

Twoje IP: 54.227.76.35