Mistrz Ortografii PDF Drukuj Email

30 maja 2016r. odbył się konkurs ortograficzny klas II-III.

Uczniowie pisali dyktanda z różnymi trudnościami ortograficznymi.

Mistrzem Ortografii w klasach III została Julia Szydłowska, zajmując I pierwsze miejsce.

Weronika Chotomska i Piotr Skrzyniarz zajęli II miejsce, a Ania Gwiazda i Jagoda Janeta III miejsce.

W klasach drugich Mistrzem Ortografii został Kajetan Marcinowicz z IIa i Dorian Lis z IIb.

Wyróżnienia otrzymali: Oliwia Rapacz,Roman Drozdowski,Franek Mierzejewski, Jakub Puszcz, Dominik Hanisz, Blanka Kocik,Wiktor Zieliński,Ania Witkowska,Paweł Krawiec,Oliver Konior.

Uczniowie otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.Gratulujemy! Organizatorki konkursu - Irena Mendel, Krystyna Kichman-Konik

mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu20508

Twoje IP: 54.227.76.35