Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Jesteśmy w ogólnopolskim finale PDF Drukuj Email

Dnia 24.listopada w Kędzierzynie Koźlu odbyły się regionalne eliminacje VII Turnieju Maszyn Wiatrowych. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny z naszej szkoły “ASSASINY” w składzie Mateusz Nawrocki, Michał Oset, Wiktor Urbacki i “TURBOGRZMOTY” Kuba Nowakowski, Zosia Kasprzyk,   Kuba Sytnik

 


W naszym regionie brało udział w konkursie 37 drużyn. Poziom w tym roku był bardzo wyrównany. O miejscach decydowały szczegóły: tysięczne punktów lub jak w przypadku naszej drużyny zadecydowały 2 obroty, żeby uplasować się na drugim miejscu. Drużyny reprezentujące naszą szkołę startowały jako pierwsze i długo utrzymywaliśmy się na pierwszym i drugim miejscu. Ostatecznie drużyna Assasiny zajęła 3 miejsce i awansowała do finału w Piasecznie a drużyna Turbogrzmoty uplasowała się na 8 miejscu i ma także dużą szansę na finał, w którym będzie brało udział 25 najlepszych zespołów z całej Polski.

Gratulujemy uczestnikom turnieju i bardzo dziękujemy wszystkim , którzy zaangażowali w przygotowanie ich maszyn do konkursu oraz za kibicowanie  w czasie turnieju.

 

  

 

 

  Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj252
mod_vvisit_counterWczoraj1453
mod_vvisit_counterW tym tygodniu8205
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu8101
mod_vvisit_counterW tym miesiącu18903
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu43369
mod_vvisit_counterWszystkie dni1805182

We have: 27 guests, 2 bots online
Twoje IP: 3.80.177.176
 , 
Dzisiaj: Gru 13, 2018