Publiczna Szkoła Podstawowa nr 10 im. Henryka Sienkiewicza w Opolu

Jesteśmy w ogólnopolskim finale PDF Drukuj Email

Dnia 24.listopada w Kędzierzynie Koźlu odbyły się regionalne eliminacje VII Turnieju Maszyn Wiatrowych. Do turnieju zgłosiły się dwie drużyny z naszej szkoły “ASSASINY” w składzie Mateusz Nawrocki, Michał Oset, Wiktor Urbacki i “TURBOGRZMOTY” Kuba Nowakowski, Zosia Kasprzyk,   Kuba Sytnik

 


W naszym regionie brało udział w konkursie 37 drużyn. Poziom w tym roku był bardzo wyrównany. O miejscach decydowały szczegóły: tysięczne punktów lub jak w przypadku naszej drużyny zadecydowały 2 obroty, żeby uplasować się na drugim miejscu. Drużyny reprezentujące naszą szkołę startowały jako pierwsze i długo utrzymywaliśmy się na pierwszym i drugim miejscu. Ostatecznie drużyna Assasiny zajęła 3 miejsce i awansowała do finału w Piasecznie a drużyna Turbogrzmoty uplasowała się na 8 miejscu i ma także dużą szansę na finał, w którym będzie brało udział 25 najlepszych zespołów z całej Polski.

Gratulujemy uczestnikom turnieju i bardzo dziękujemy wszystkim , którzy zaangażowali w przygotowanie ich maszyn do konkursu oraz za kibicowanie  w czasie turnieju.

 

  

 

 

  Nowe zasady dotyczące cookies. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj623
mod_vvisit_counterWczoraj891
mod_vvisit_counterW tym tygodniu7788
mod_vvisit_counterW zeszłym tygodniu12892
mod_vvisit_counterW tym miesiącu45261
mod_vvisit_counterW zeszłym miesiącu56493
mod_vvisit_counterWszystkie dni2047776

We have: 29 guests online
Twoje IP: 52.200.130.163
 , 
Dzisiaj: Kwi 26, 2019